3 przekąski z masłem orzechowym

Jeśli lubicie tak jak ja i moja rodzinka, czasem zjeść coś szybkiego, zdroooowiego i pysznego to dobrze trafiliście.

No i jest pierwszy filmik. Tak jak zapowiadałam, jest pysznie, oczywiście jeśli lubicie masło orzechowe.:) Mam nadzieję, że wam się spodoba i zostawicie komentarz i dacie łapkę w górę na youtubie.:) Więc nie przedłużam i zapraszam na filmik.:)

3 przekąski z masłem orzechowym

 

 

I jak się Wam podobało? Mam nadzieję, że jak na początek jest okej. Jeszcze musimy troszkę pokombinować z oświetleniem i tłem i ustawieniami aparatu iiii i i… noo, będzie dobrze. Haha i oczywiście jeszcze ja, muszę się obeznać z kamerą, bo to wcale nie jest taka prosta sprawa. Jak ogląda się innych to człowiek sobie myśli, ha kurcze prościzna, włączasz i nagrywasz. A tu masz zderzenie z rzeczywistością, to wcale nie jest takie proste. Ale jak wiadomo praktyka czyni mistrza, więc będziemy praktykować.:)

Jak zrobić masło orzechowe?

Jeszcze krótka informacja odnośnie masła orzechowego. Jak wspomniałam w filmie masło zrobiłam sama, a raczej zrobił mój mąż. Jak je zrobić? Sprawa jest prosta. Obrane z łupin fistaszki mielimy na wysokich obrotach tak długo, aż wytrąci się z nich tłuszcz i powstanie masa masłowo-orzechowa. Takie mielenie może potrwać nawet 15 minut, więc musicie uzbroić się w cierpliwość i od czasu do czasu dać odpocząć sprzętowi, żeby się nie przegrzał.
Dlaczego warto zrobić masło orzechowe samemu?
Bo nie zawiera nic poza fistaszkami, a im mniej składników tym lepiej.:) Wiadomo.:)

Mama nadzieję, że filmik Wam się spodobał i wypróbujecie moje propozycje na szybkie przekąski w swoich domach, obiecuję nie pożałujecie.:) Dajcie znać w komentarzu czy smakowało.:) I widzimy się za tydzień.:)

Written By
More from Magda

Jak zapakować prezent?

Własnoręcznie zrobienie prezentu to nie lada wyzwanie. Gratulujemy każdemu, kto się tego...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *